Making You Healthier Is Our Commitment

Amerikada Teshis ve Tedavi

Bilindigi uzere, butun dunyada, Amerika tıp alanında dünyadaki en iyi durumda olan ülkelerden biridir . Kanser, kalp hastalıkları, organ nakli, kök hücre araştırmaları, çocuk hastalıkları, beyin cerrahisi ve felç gibi bir çok alanda her geçen gün yeni teşhis ve tedavi yöntemleriyle son uygulamalar Amerika’da gerçekleştirilmektedir.

Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde henüz uygulanmayan birçok teşhis ve tedavi yöntemi tıp bilimine, insan sağlığına ve teknolojiye verilen önemden dolayı Amerika’da geliştirilmekte ve uygulanmaktadır. Amerika'nın tıbbın gelişmesi için bir yılda harcadığı paranın ülkemizin bir yıllık bütçesi kadar olduğu düşünülürse, Amerika'da sağlık konusuna ne kadar önem verildiği daha net anlaşılacaktır.

American Health Tourism Association olarak amacımız sizi dünyanın en gelişmiş ülkesi Amerika'da hastaneler, tıp merkezleri ve branşında uzman doktorlar ile buluşturup sağlığınıza kavuşturmak ve tedavi sürecinde Amerika'da kendi evinizde hissetmenizi sağlamaktır.

Amacimiz, size maddi açıdan Amerika’ya gelmeniz mümkün olmasa bile, Amerika’da tıbbın geldiği en son noktadan faydalanma imkanını sağlayarak, en iyi hizmeti sunmaktir. Iste bu amacla "telemedicine" hizmetimiz sizler icin hazirlanmistir. Ilk etapta "telemedicine" hizmetimizden faydalanmak sizi endiselerinizden arindiracaktir.

Americanhealthta.com olarak amacimiz sizi zaman ve para kaybından kurtaracak hizmeti sunmaktir . Sizin hastalığınız hakkında size en iyi hizmeti verecek hastane ve doctor tavsiye edilip, filmleriniz, patholoji raporlarınız ve diğer tüm bilgileriniz degerlendilip önceden incelenecegi için, tedaviye gelmek istediğinizde zaten size ait bilgiler hastane sisteminde olacagi için randevulariniz ve muayeneniz onceden planlanacaktir. Amerika’ya gelen hastaların en büyük şikayeti , varışlarından itibaren tedavi kararının alınmasına kadar geçen sürenin uzunluğudur. Dolayısıyla, americanhealthta.com ile bu sureyi ortadan kaldırip, sizi biran once sagliginiza kavusturmak bizim birinci hedefimizdir.

Americanhealthta.com , Amerika’ya gelmeden sorununuz ile ilgili teşhis ve çözüm önerilerini öğrenebilmek, bir anlamda Türkiye’de konulmuş olan teşhisinizin sağlamasını yapabilmeniz ve hastalığınıza ait farklı yorumlari alabilmeniz için kurulmuş bir sistemdir.

Neden Americanhealthta.com

1-Cunku biz size ve ailenize burada kalacaginiz sure icerisinde havaalanindan baslamak uzere, A dan Z ye karsilama , konaklama, tercume, danismanlik hizmetlerini Amerika' da yasayan ve burayi bilen bir firma olarak sunacagiz. Sistemimiz, tedaviniz bitip Turkiye' ye dondukten sonrada tedaviniz ile ilgili gerekli yazismalari takip edip size destek vermek ve hastalığınıza ait farklı bir yorum alabilmenizi saglamak için kurulmuş bir sistemdir.

2- Cunku biz Amerika' da tek bir hastane ile calismiyoruz. Aksine butun hastaneler ile calistigimiz icin size en dogru tedaviyi yapacak olan hastanelerle hizmet sunulacaktir.

Sistem nasil calisir.

Tedavi sistemi hakkinda size onemli bilgileri adim adim siralayalim...

 1. Tedavi Seyahati
 2. Bize ulasiminiz
 3. Tum medikal raporlarinizin bize ulasmasi
 4. Doctorunuzla telekonferans yapilmasi
 5. Seyahat tarihinizin planlanmasi
 6. Seyahat ve tedavinizle ilgili rezervasyonlarin yapilmasi
 7. Vize basvurusu icin dosya olusturulmasi
 8. Tedavi edileceginiz sehre varisiniz
 9. Hastanedeki tedaviniz
 10. Iyilesme suresi ve dinlenme
 11. Eglenme Zamani
 12. Eve donus ve yapilan tedavinin izlenme suresi

Adim 1 tedavi seyahati

Bize ulasmaniz, Amerika' da tedavinizle ilgili bilgi alma acisindan ve kafanizdaki sorulari giderme acisindan cok onemli bir adimdir. Ilgili danisman arkadasimiz size bu konuda gerekli bilgileri sunacaktir.

Adim 2 Bize Ulasin

Ikinci adimda bize hasta formumuzu doldurup gondermeniz gerekmektedir. Sizinle ilgili butun saglik analizleri, filmler ve kan tahlilleri bize eksiksiz olarak ulasmalidir ki sizin icin en dogru hastane ve doktor seciminde size destek verebilelim.

Adim 3 : Medikal Raporlarin bize ulasmasi

Medikal raporlariniz incelendikten sonra hastaliginizin teshisi ve tedavisi ile ilgili butcenize ve beklentilerinize uygun hastane secimi yapmanizda size destek verip hastane ,doktor ,ve tedavi yontemi hakkinda danismanlik hizmeti verilecektir. Biz butun hastanelerle esit iletisimde oldugumuz icin size, sizin butcenize ve beklentilerinize en uygun hastane ve doctor seciminde en dogru hizmeti verecegimizden emin olabilirsiniz

Adim 4 :Doktrounuzla telekonferans yapilmasi

Bu asamada, size tavsiye edilen doctorunuzla telefonda konusma ve direkt olarak, ilk agizdan ihtiyaciniz olan bilgilere ulasma sansi verilecek ki bu sizin icin vakitten ve paradan kazanmak icin cok onemlidir.

Adim 5 : Seyahat tarihinizin planlanmasi

Seyahat tarihinizin planlanmasi asamasinda size ve sizinle gelmek isteyen yakinlariniz icin gerekli hotel, transfer planlari ile birlikte hastane tedavisi icin gerekli olan butun organizasyonlar yapilacaktir.
Sizin icin tedaviniz suresince size hizmet verecek, tercumanliginizi yapacak bir hasta danismani gorevlendirilecektir.

Adim 6 :Tedavi ile ilgili rezervasyonlarin yapilmasi

Tedaviniz ile ilgili ilk rezervasyonlarinizdan sonra size onaylama mektubu gonderilecektir. Bu mektupta seyahatiniz suresince kalacaginiz otelleri, tedavi olacaginiz hastaneyi ve transfer hizmetlerinin tum detaylarini goreceksiniz .

Amerika' da kendinizi evinizde hissedeceksiniz..AHTA olarak bizim ofislerimiz Amerika' da oldugu icin butun hizmetleriniz eksiksiz olarak yerine getirilecektir.

Adim 7 : Vize basvusuru icin dosya olusturulmasi

AHTA olarak sizin vize alimi ile ilgili tum dosyaniz tarafimizdan hazirlanacaktir.

Adim 8 : Tedavi edileceginiz sehre varis

Gorevli ekibimiz sizi hava alanindan alip otelinize yerlestirecektir ..Siz dinlendikten sonra dansimaniniz sizi ziyaret edecek ve bundan sonraki asamalar hakkinda size detayli bilgi verecektir .

Adim 9 : Hastanedeki Tedaviniz

Bu bolumde, danismaniniz ile birlikte hastaneye gidip gerekli ilk islemlere baslayacaksiniz . Ilk basvuru islemleriniz bittikten sonra doctorunuzun gerekli gormesi halinde ek testler yapilacak ve onun size tavsiye edecegi tedavi yontemiyle tedavinize baslanacaktir.

Adim 10 :Iyilesme suresi ve dinlenme

Tedaviniz suresince, AHTA danismaniniz sizinle ve sizi tedavi eden doktorunuzla her gun gorusup, sizin arzunuz dogrultusunda ailenize tedaviniz ile ilgili gunluk rapor yazacaktir ..ki bu sizin ve yakinlariniz icin cok onemli bir ayrintidir.

Adim 11 : Eglenme zamani

Docktorunuz sizi taburcu ettikten sonra arzunuz dogrultusunda sizin icin kucuk bir tatil hazirlayabiliriz ..Tatiliniz suresince arzunuza gore size medikal refakatci verebiliriz.

Adim 12 : Eve donus ve yapilan tedavinin izlenme sureci

Gecmis olsun :) Simdi eve donus zamani. Biz elektronik dosyalariniz ve doctorunuz ile birlikte iyilesme suresinde sizin danismanliginizi yapmaya ve size destek olmaya devam edecegiz ..Cunku sizin sagliginiz bizim icin cok onemli :)

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.